Dachówki BRAAS, CREATON, ROBEN – dachmaxx.net.pl

FAKRO GREENVIEW – NOWY STANDARD NA NOWE CZASY

Wszystko co robimy, koncentruje się wokół potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Dzięki temu, możemy dzisiaj przedstawić Ci nową generację okien dachowych GREENVIEW. Łączy ona najwyższe standardy funkcjonalne i estetyczne z dostosowaną do zmieniającego się klimatu wysoką energooszczędnością oraz rozwiązaniami zapewniającymi bezpieczeństwo w obliczu gwałtownych zjawisk pogodowych. GREENVIEW to więcej niż innowacja. To rewolucja z myślą o jakości życia nowego pokolenia. Ziemia to nasze bogactwo, o które musimy dbać z wielkim zaangażowaniem by móc dalej na niej żyć. Nie tylko my, ale także następne pokolenia. Nasze dzieci zasługują, aby oddychać czystym powietrzem i szczęśliwie żyć na naszej planecie. Okna GREENVIEW otrzymały certyfikat Carbon Foot Print Approved, co dowodzi o niskim śladzie węglowym przy ich produkcji.

Zielony kolor towarzyszy nam od samego początku powstania firmy, a kojarzona z nim ekologia to aspekt, który przenika każdą dziedzinę naszej działalności.

Projektujemy, planujemy i produkujemy z dbałością o środowisko naturalne.

Oferowanie ekologicznych i energooszczędnych produktów jest wpisane w DNA naszej firmy. Zapewniamy, że każdemu procesowi, każdemu działaniu i każdej naszej decyzji zawsze towarzyszy troska o komfort i zdrowe życie przyszłych pokoleń. Wszystkie te działania zamknęliśmy teraz w tej jednej, ważnej filozofii GO GREEN.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *