Dachówki BRAAS, CREATON, ROBEN – dachmaxx.net.pl

Logo dakea

 

 

 Okna dachowe DAKEA

Dakea — spokojne 20 lat eksploatacji!

Next 20 Guarantee to zbywalna gwarancja dla użytkowników na okres do 20 lat. To dodatkowa wartość w przypadku sprzedaży lub wynajmu domu.
Komfort i bezpieczeństwo użytkowników to nasz priorytet! Dowodem tego są nasze, wytwarzane z zachowaniem najwyższych europejskich standardów okna, o których jakości jesteśmy pewni do tego stopnia, że oferujemy na nie do 20 lat gwarancji.

W ramach systemu Next 20 Guarantee można skorzystać ze standardowej 10-letniej gwarancji albo z wyjątkowej, rozszerzonej do 20 lat gwarancji oferowanej bezpłatnie zarejestrowanym klientom. Skorzystanie ze wspomnianej oferty nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami ani warunkami, wymaga jedynie zarejestrowania się przez Internet.

Okna dachowe GOOD

Dakea good– Gwarancja na produkt 20 lat
– Szyba energooszczędna Ug:1,1 W/m2K
– Nawiewnik wentylacyjny
– Dwie pozycje blokowania klamki
– Drewno dwa razy lakierowane
– Szyba hartowana
– Ciepła ramka ze stali nierdzewnej

Okna dachowe Dakea Good to przystępne cenowo, dobrej jakości produkty przewidziane do realizacji projektów o niewielkim budżecie.

Jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie zapewniające doświetlenie, wentylację, izolację oraz dodatkową przestrzeń mieszkalną na poddaszu.

Okna Dakea Good to konstrukcje drewniane o centralnej osi obrotu i niskiej ościeżnicy, która sprawia, że okno od wewnątrz wygląda delikatniej. Produkty Dakea Good są wyposażone w nawiewnik wentylacyjny i klamkę z dwiema pozycjami blokowania (pasywna wentylacja), co pozwala zapewnić odpowiednią wentylację pomieszczenia.

Okna Dakea Good są dodatkowo lakierowane, natomiast hartowana szyba zewnętrzna zwiększa ich trwałość i komfort użytkowania. Okna Dakea Good są objęte gwarancją do 20 lat.

Produkt ten został zaprojektowany i wytworzony przy użyciu zaawansowanej technologii oraz przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Więcej informacji na temat jego parametrów technicznych można uzyskać po kliknięciu na ikonę znajdującą się obok zdjęcia.

Okna dachowe Dakea Good mogą być montowane na wszystkich pokryciach dachowych w dachach o nachyleniu od 15 do 90 stopni. Do prawidłowego zamontowania okien wymagane są oryginalne kołnierze Dakea.

Okna dachowe BETTER

dakea better

– Gwarancja na produkt 20 lat
– Szyba energooszczędna Ug:1,1 W/m2K
– Nawiewnik wentylacyjny
– Dwie pozycje blokowania klamki
– Drewno dwa razy lakierowane
– Szyba hartowana
– Ciepła ramka ze stali nierdzewnej

 

KOŁNIERZ Z FOLII

PAROPRZEPUSZCZALNEJ

Gratis

 Dakea Better to najlepsze klasyczne okno dachowe z centralną osią obrotu! Charakteryzuje się znakomitymi parametrami energooszczędności oraz zwiększoną trwałością, zapewniając dostęp do światła i bezpieczeństwo w każdym domu!

Okna Dakea Better są dodatkowo lakierowane, natomiast hartowana szyba zewnętrzna zwiększa ich trwałość i komfort eksploatacji. Okno jest wyposażone w nawiewnik wentylacyjny i klamkę z dwiema pozycjami blokowania (pasywna wentylacja), co pozwala na odpowiednią kontrolę poziomu wentylacji.

Okna Dakea Better są objęte gwarancją do 20 lat.

Produkt ten został zaprojektowany i wytworzony przy użyciu zaawansowanej technologii oraz przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Okna dachowe BEST

dekea best– Gwarancja na produkt 20 lat
– Szyba energooszczędna Ug:1,1 W/m2K
– Nawiewnik wentylacyjny
– Dwie pozycje blokowania klamki
– Drewno dwa razy lakierowane
– Szyba hartowana
– Ciepła ramka ze stali nierdzewnej
– Pakiet szybowy TITAN GLASS
– Podwyższona oś obrotu

 

KOŁNIERZ Z FOLII                                 KOŁNIERZ          IZOLACYJNY

PAROPRZEPUSZCZALNEJ                    ZE SPIENIONEGO POLIETYLENU

GratisGratis

 Okna dachowe Dakea Best to doskonałej jakości konstrukcje o podwyższonej osi obrotu, które charakteryzują się znakomitymi parametrami energooszczędności.

Dzięki podwyższonej osi obrotu pozwalają w pełni skorzystać z zalet okna dachowego, takich jak możliwość uzyskania lepszego widoku, większa elastyczność w zakresie wysokości montażu oraz wygodniejsze otwieranie skrzydła.

Okna Dakea Best są dodatkowo lakierowane, posiadają hartowaną szybę zewnętrzną oraz wyższą ościeżnicę, co zwiększa trwałość ich konstrukcji. Okno jest wyposażone w nawiewnik wentylacyjny i klamkę z dwiema pozycjami blokowania (wentylacja pasywna), co pozwala na łatwą kontrolę poziomu wentylacji.

W celu zwiększenia komfortu konserwacji oraz poprawienia parametrów energooszczędności okna Dakea Best posiadają przyjazne dla środowiska, samoczyszczące szyby pokryte powłoką z dwutlenku tytanu Titan Glass, charakteryzujące się doskonałą wartością współczynnika U.

Ten doskonałej jakości produkt objęty jest gwarancją do 20 lat.

Wraz z oknami Dakea Best dostarczany jest bezpłatnie Kołnierz z folii paroprzepuszczalnej Dakea Quick Install (RUC) oraz Kołnierz izolacyjny ze spienionego polietylenu (IFC). Okna te stanowią zatem najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku.

Quick Install pozwala skrócić czas montażu i zapewnić odpowiednią wodoszczelność konstrukcji.

Produkt ten został zaprojektowany i wytworzony przy użyciu zaawansowanej technologii oraz przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.